Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.05.2010 17:15:27 

TH Prazdroj Dobřenice

Nekoř 2006-07


Fotbalový turnaj v Nekoři konaný 29.6 -1.7.2007Bohužel jako jedinému týmu, který neprohrál ani jeden zápas se nám nepodařilo postoupit ze skupiny .
Zde vidíte, že jsme měli letos opravdu smůlu na rozlosování a jako jedny z mála týmů
jsme odehráli s vítězem a druhým v pořadí vyrovnaný zápas.(bohužel v základní skupině)
A takto to letos probíhalo:

< !--[if !vml]-->

< !--[endif]-->Zažíná výstavba našeho přípravného a relaxačního centra (ne kažbý se plně zapojil).Zatím bez potřebného vnitřního vybavení.Pomaličku se zabydlujeme.Dohled musí být .První zkouška zatím jen v úzkém kroužku.Vypadá to, že to i letos půjde.Pomalu se začínáme připravovat na první zápas.Příprava probíhá v plném proudu, každý se snaží dohnat co ošidil během roku.Tak a je to tady první zápas s Jablonným.Tak tohle vypadá na kvalitní přípravu .
Rozhodující moment zapasu vedem 1-0První výhra ve skupině 1-0. Je vidět, že večerní přípravu nikdo z hráčů nepodcenil.Soustředění před dalším zápasem.Některé z týmu první výhra dokonale pobavila.Tak takový výkon někteří členové očividně nečekali.Taky náš fanclub je náramně spokojen (jako vždy)Druhý zápas s Lošticemi.Loštice jsou favorit , ale mi spoléháme ne Ládu.Michal přihrává Vaškovi a je to 1-1. Tak zápas i skončil.Trenér a asistent přemýšlí, kde se stala chyba v konci jsme byli mnohem lepší (to ještě nevěděli, že Loštice budou konečný vítěz).

Šiky to dokonce oplakal.Přípravu před dalším zápasem nesmíme podcenit.Asistent připravuje strategii na Letohrad.Některé to pěkně pobavilo.Zápas s Letohradem.Zatím naše strategie docela vychází. To si ještě myslíme, že remíza na postup stačí.Konec zápasu a nakonec i slušný výsledek zase 1-1. Bohužel postup nám utek l o horší skóre (Letohrad skončil v turnaji druhý).
Hlavně, že nám chutná.Přijímání nových člennů se neobejde bez přípitku a bez proslovu prezidenta.Tak to jsou oni, naši nový členové Šiky a Sáďa ( další nový členové Vašek, Michal a Michal).Pak, už volná zábava až do rána.
V neděli ráno pomalu začínáme balit.Už máme zbaleno a můžeme vyrazit na pravydelný výlet okolo přehrady.Někteří značně zaostávají asi podcenili noční přípravu.Bez krmení kaprů v přehradě by to snad ani nešlo.
Novotným se evidentně výlet zamlouvá.Na přehradě je vždy na co koukat.Jarda i něco chytnul.Občerstvení na přehradě a hamburgr na tričku.Tak to je teda kláda.
To nechápe nikdo, co ten vitr dokáže. Jeden pařez a hned dva  stromy.


Tak teď už jen něco pro romantikyA pro saďoury.

Fotbalový turnaj Nekoř 2006
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek